| dghjhfgk a întrebat:

Care este mai bun iPhone 5s sau iPhone 5c?

Răspuns Câştigător
| IulianDornianu61 a răspuns:

Deci, luand in calcul ca cei de deasupra mea vorbesc numai prostii cu iphone 5c-ul lor, sa stii ca Iphone 5s e cel mai bun. Iphone 5c e o versiune de Iphone 5 cu carcasa din PLASTIC( la fel de performant ca iphone 5 dar mai putin rezistent ) si costa cu 100 de lei mai mult decat iphone 5 normal. Iti recomand iphone 5s CLAR.

9 răspunsuri:
| madalynamadyy a răspuns:

I-Phone 5c normal!

| Micky74484848 a răspuns:

Cu siguranta ca iPhone 5 c (este minunat, ti-l recomand ♥)

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. iPhone 5s este mai bun. Iphone 5c este o varianta mai ieftina pentru iPhone 5s.

| Andry1234 a răspuns:

S-ar putea sa fie iPhone 5c! Pt ca eu am de amandoua si cel 5s se blocheaza cand intri la aplicatii sau pe net! :* Asa k 5c

| Kokolina a răspuns:

5-c este cu mult mai bun dupa parerea mea happy

| MissJJ a răspuns:

Intre cele doua telefoane diferentele de soft, aplicatii si asa mai departe sunt relativ mici. iPhone 5S este putin mai performant decat iPhone 5C.

| UnCorpSanatos a răspuns:

Iphone 5S este varianta cu care evolueaza Iphone-u 5,
Iphone 5c si toate telefoanele din gama c a celor de la iphone sunt create pentru persoane cu posibilitati financiare mai reduse si automat au si performante mai slabe.

| Skyreapper a răspuns:

5s este noul flagship al iphonului iar iphone 5c este o varianta a iphonului anterior (5) cu putine imbunatatiri (bateria si camera frontala)

| horia2000 a răspuns:

Eu as zice ca I-phone 5c