| Paul_Radulescu_1990 a întrebat:

Care este mai bun pentru jocuri Samsung galaxy y,, Samsung galaxy mini 2, Samsung galaxy s1, galaxy ace,, Nokia lumia 610, llumia 520 sau Motorola defy mini >>? pentru jocuri si net il folosesc

1 răspuns:
| perladunarii a răspuns:

Salut, ca si configuratie de departe e Lumia 520, personal nu am avut dar am prieteni care il au si se misca bine! E un telefon ieftin, dar face competitia din orice unghi!
Iti las un link cu cateva pareri de la altii care au telefonul!
http://bit.ly/16EdB6Z