| Pogonici a întrebat:

Care este mai bun Retina display sau HD super amoled

Care imi explica mai in detaliat de ce este mai bun Va dau funda! plus vot!

1 răspuns:
| Houstain a răspuns:

Mie îmi place mai mult HD Super Amoled, deoarece are nişte culori mult mai vii decât orice alt display, fie el şi Retina Display. În plus, negrul e chiar negru pe HD Super Amoled.
Ţine cont, totuşi, că Retina Display se găseşte decât pe iPhone-uri, începând cu iPhone 4, iar HD Super Amoled se găseşte pe mai multe telefoane cu Android.