| Adynel_Ady_1998 a întrebat:

Care este mai bun: Samsung Galaxy J5 sau Huawei p8 lite? Pe care l-ati alege.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy J5

| OnePiece a răspuns:

P8 lite e mult mai bun. Toata seria J de la Samsung, cu exceptia J7, sunt prastii de telefoane.

Dar eu ti-as recomanda Lenovo Moto G4 in locul celor doua. E doar ceva mai slabut decat P8 lite in jocuri si vine cu ecran full HD de 5, 5 si 32GB fata de P8 lite care e doar HD si 5 inci. Moto G4 e vreo 800 de lei.

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Daca ar fi fost p8 (nu lite), pe el l-as fi ales. Asa ca j5 este mai bun

| andreit05 a răspuns:

J5