| iulain13 a întrebat:

Care este mai buna tableta sau telefonul?: la tableta am android 4.1.1 jelly bean, iar la telefon este 4.0, la tableta memoria interna este de 16 Gb iar la telefon este de 8 Gb, la tableta rezolutia este de 1280x800 iar la telefon rezolutia este de 720x1280, la tableta am 7 inch iar la tel. 4.3, la tableta procesorul este dual core de 1.6 Mhz iar la telefon este dual core 1.5 Mhz, la tableta GPU este 400 Mali quad core, iar la telefon GPU-ul este adreno 225 iar avantajul la telefon este ca are camera 8 Mgpx iar la tableta este de 2 Mgpx.

Răspuns Câştigător
| coztel5437 a răspuns:

Normal ca tableta e cea mai buna...chiar nu iti dai seama... tiai demonstrat singur funda?

2 răspunsuri:
| carinutza25dragutza a răspuns:

Tu nu poti sa-ti dai seama? Tocmai ai demosnstrat tu singur ca tableta este mai buna! Singura diferenta e camera foto, mare chestie! De ce trebuie sa-ti spunem noi diferenta?

| iulain13 explică (pentru carinutza25dragutza):

Ba da stiam dar varul meu are telefonul si nu recunoaste ca e mai buna tableta... spune ca merg aceleasi jocuri si aplicatii. Apropo la taleta vonino speed star s merge conectata tastatura, mouse sau volan?