| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Iti voi da un raspuns sincer happy
pentru un note 3 eu iti recomand ultima husa care ai pus-o aceea care are o plansa care acopera si ecranul intrucat ii ofera protectie mai mare cand sta in buzunar sa nu se zgarie de chei, banuti etc.+ca si varu-mi-a are note3 si are o husa dinasta si sa stii ca l-am intrebat si mi-a spus ca este multumit de acea husa. Celelalte nu ti le recomand deoarece acele huse nu protejeaza si ecranul eu ti-o recomand pe cea cu ''protectie maxima'' fata-spate in alegerea husei dorite PA PA

| ionescuandrada2000 explică (pentru UNEXPERTINCEPATOR):

Nu stiu cum faci, dar toate raspunsurile tale sunt bune! Chiar te caracterizeaza numele "UNEXPERTINCEPATOR"! Chiar si doar "UNEXPERT". Bravo!

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Niciuna! Husele de pe site-ul asta sunt copii ale unor huse facute de alti producatori