| Anny123451 a întrebat:

Care-i bun Samsung galaxy s 4 sau iphone 5?

10 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Samsung galaxy s4

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Eu susţin că Samsung Galaxy S4 depăşeşte cu desăvârşire performanţa, calitatea şi inteligenţa unui Iphone 5.
Pa-pa.

| Kiikii a răspuns:

S4,parerea mea

| Schipor_Claudia_1999 a răspuns:

Samsung galaxy s 4 este mult mai bun nu fa prostia de ati lua iphone 5 pentru ca un prieten de al mei si-a luat si era contrafacut a dat o groaza debani pe el si acum...

| Z3R0H0uR a răspuns:

Esti cam in urma. Pana si s3 intrece iphone 5 si tu vorbesti de 4?happy

Clar e mai bun galaxy s4. Funda!

| Sellena_4766 a răspuns:

Lumea ar putea sa-ti spuna orice, depinde cum le apreciezi tu si pe care il placi mai mult. Diferenta cea mai mare este faptul ca unul are Android si celalalt Ios, dar beneficiezi de aproape aceleasi aplicatii.Pe de alta parte, Samsung galaxy S4 este un pic mai ieftin decat iphone 5, ramane la alegerea ta!

| marktheshark a răspuns:

Samsung galaxy s4 mi se pare mai bun

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Are prietena mea Samsung s4 si se incinge dupa ce umbli 1 h pe el eu am iphone 5 si e mult mai bun da e si mai scump cu 5 mil

| ConovalciucCristian1992 a răspuns:

Clar S4, chiar si versiunea precedenta, S3, este mai bun decat iPhone 5. iPhone este construit intr-un fel tot de cei de la Samsung, dar pus cap la cap de catre Apple. iPhone este si el bun, dar nu la pretul asta. Funda?

| stroedaniel13 a răspuns:

Dintre aceste doua telefone mai bun este samsungul. De fapt galaxy S4 este cel mai performant telefon la ora actuala asa ca este logic sa fie mai bun decat iphone 5.

Iti recomand sa arunci o privire aici: http://bit.ly/14rbuhV peste parerile celor care l-au cumparat deja.