| Poopsik123 a întrebat:

Care mobil e mai super Lenovo A536 sau Huawei Ascend Y511

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Lenovo A536 e mai super si mult mai bun!

| AlexanderAdrian a răspuns:

Mai super ca aspect nici unul, sunt urate cu spume amandoua.

Ca specificatii Lenovo bate Huawei la procesor, capacitate memorie interna, RAM si camera foto

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6674&idPhone2=5910

Mai super ar fi sa iti iei o marca pe care sa te poti baza in timp. Un Samsung s3 mini sau s4 mini fiind mai accesibile.

| SweetMinion a răspuns:

Huawei Ascend Y511

| SaisucMihaela20002508 a răspuns:

Nu ma pricep la telefoane, adar dupa placul meu Huawei Ascend Y511 este mai dragut happy