| alexx102428 a întrebat:

Care model de telefoane produse de Samsung credeti ca sunt cele mai bune?

3 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Probabil alea mai vechi ca cele mai noi dupa cum ai vazut inainte luau foc sau se stricau prea repede.

| Guti14Haz a răspuns:

Galaxy s8 sigur pe primul loc. Mi se pare cel mai frumos telefon, pe langa faptul ca e extrem de bun.
Si ca sa zic asa un loc 2, pentru mine, s4 e un model de suflet laughing mi-a placut mult si pentru mine e ca un simbol a tot ce tine de seria asta, S.

| Criss1074 a răspuns:

Samsung Galaxi S8, doar sa-i pui folie de sticla daca te consideri neîndemânatic /neîndemânatică.