| anonim_4396 a întrebat:

Care retea de telefonie mobila din Romania considerati avand cele mai multe avantaje?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Digi, cele mai mici preturi, servicii foarte bune

urmat de Vodafone, cele mai MARI preturi, cele mai bune servicii

Telekom e de rahat (fostul Cosmote fara semnal si Romtelecom de ultimul rahat) si plin de tepe si in ziua de azi, wifi smart auzi, care e MUUUUULT MAI SLAB decat un personal hot-spot

iar cu Orange sa nu incep, sunt niste jigodii nenorocite cu tepe si servicii de rahat, auzi, in mijlocul Bucurestiului mi se intrerupe convorbirea telefonica, ca am trecut pe un pod angry

1 răspuns:
| gemeni6226 a răspuns:

Eu folosesc Orange din 2007 si nu as trece pe alta.