| ShadowLoleris a întrebat:

Care se simte mai bine în mână? Galaxy S7 Edge sau Galaxy Note 7?

6 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Vaai,dar sa vezi ce bine se simte Note 7 in buzunar, mai ales cand stai in masina o sa zici ca au scaunele incalzire, dar de fapt este functia speciala de la Note 7.Si ce sa mai zic de "flashlight-ul" lui foarte puternic, ca doar odata il vezi a doua oara nu mai ai ocazia

| Începătorul988 a răspuns:

Din pacate nici-unul din cele mentionate de tine. Sunt greu de folosit cu o singura mana, si sunt foarte alunecoase.

| elena97890 a răspuns:

S7 ca nu mai gasesti note 7 pe piata, poate fan edition care oricum tot note 7 e, dar iti recomand s8 mie mi se mare ca e cel mai comod Samsung de tinut in mana

| ShadowLoleris explică (pentru elena97890):

Eu am văzut zilele acestea Note 7 pe eMAG!

| AnakinSW a răspuns:

Galaxy Note 8 / s7 Edge, recomand note 8, folosesc si este mai mult decat perfect, bateria tine mult si bine.

| theflorinkilba a răspuns:

Samsung galaxy j5 2017 nu tine bateria mai mult chiar o ora in baterie