| anonim_4396 a întrebat:

Care smartphone ați alege dintre Samsung Galaxy S5 mini si Iphone? Justificați alegerea. Cea mai explicativ răspuns primigeste FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| euAnonim100 a răspuns:

Buna! Avand in vedere functiile, nu designul, Samsung Galaxy S5 ar fi cel mai bun, chiar extraordinar de bun!

Ca sa mai completez cu ceva, hai sa iti spun ce minunatii are Galaxy S5-ul!
In primul rand acel senzor de amprenta mi se pare destul de reusit, dar si senzorul de puls e destul de reusit si chiar destul de exact! Are sticla Gorilla Glass 3 rezistenta la praf si zgarieturi pe ecran, iar pe langa asta e rezistent la apa si crede-ma, chiar rezista! Poti face poze in apa cu el! :)

Daca mai ai nevoie de informatii sau sfaturi despre aceste telefoane sau despre orice inseamna tehnologie poti intra aici si iti voi explica mai multe: http://redskyromania.weebly.com/

Sper ca te-am ajutat! Funda?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

S5 mini cu siguranta.Arata mai frumos de cat orice iPhone si se misca mai repede pe net/jocuri etc...
Are si un ecran destul de maricel de 4.5 inch eu cred ca e telefonul perfect happy

| sltlp a răspuns:

Daca ai spune si despre ce iphone este vorba...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

*cel

| Kurono a răspuns:

În primul rând nu-ţi recomand nici unul, sunt foarte scumpe şi foarte prost făcute. Îţi recomand Sony Xperia.

| suntserios a răspuns (pentru Kurono):

Vorbesti de 2 dintre marcile de top in ceea ce priveste tel mobile si zici ca sunt prost facute lol? oare din cauza asta au cele mai multe vanzari