| AtateaConditii a întrebat:

Care stie la telefoane. Am un Samsung galaxy s7 edge gold, si am pus amprenta ca parola si nu mi-o recunoscuto si s-o blocat, am dat reset din fabrica si imi cere contul de gmail si nu il mai stiu, cum pot sa il resoftez, am gasit pe Youtube dar imi da eroare, care ma poate ajuta o sa ii fiu datoare, am dat o groaza de bani pe el si il am de o lunasad. Mersi.

2 răspunsuri:
| AnOnImuSS1 a răspuns:

Fa-ti alt cont de gmailwinking pe pc sau pe alt telefon si dupa conectare deconecteaza-te de pe respectivul device si baga contul la s7 incearca macar poate iti merge

| AtateaConditii explică (pentru AnOnImuSS1):

Pai daca nu stiu contul de gmail cum sa ma deconectez?laughing Ca daca ma conectam nu mai aveam probleme. Trebuie contul cu care m-am inregistrat prima data.