| CastiCuMicrofon a întrebat:

Care stie un site de pe care pot cumpara un telefon nou?
Stiu ca este eMag dar Yourphone si telefonul tau?
Sunt aceste 2 site-uri sigure de pe care sa cumpar?

Răspuns Câştigător
| availablehandyman a răspuns:

Cumpara de pe telefonultau.eu e bun site-u si eu tot de acolo mi-am luat tel!winking

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Sunt serioase şi acele 2 site-uri.

Dacă vrei, precizează exact ce model de telefon doreşti şi-ţi indic mai multe site-uri unde-l găseşti.

Toate cele bune.

| GEEK a răspuns:

Hallu.; 3

Eu mi-am cumpărat telefon de pe site-ul " Telefonul tău ". love struck E foarte sigur site-ul, poţi cumpăra fără probleme.winking Succes. happy

Biie.; 3

| JordanMichael a răspuns:

Www.telefon-performant.blogspot.com aici ai informatii despre telefoane si preturi foarte bune...cu livrare gratis, si garantie 2 ani. succes si spor la cumparaturi.