| Banica_Andreea_1990 a întrebat:

Care sunt avantajele si dezavantajele telefonului Allview a4 you?

Răspuns Câştigător
| pisicaalbastra a răspuns:

Eu am Allview A4 you si sunt multumita de acest telefon, imi plac foarte mult carcasele de diferite culoare pe care le-am primit impreuna cu telefonul, are camera in fata, are blitz, dar, la mine dupa un timp a inceput sa aiba lagg, sunt foarte multumita de ecranul telefonului, a cazut de foarte multe ori dar inca nu s-a crapat ecranul. Daca mai vrei detalii intreaba-ma orice, iti raspund.

| Banica_Andreea_1990 explică (pentru pisicaalbastra):

Si eu am acest telefon.imi place ffff mult, dar am vrut sa vad ce parere au altii despre el.

2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Dezavantajul acelui telefon e ca nu e Samsung, avantajul e ca poti sa-l vinzi si sa iti iei un Samsung.