| ta5232545 a întrebat:

Care sunt cele mai bune telefoane: Samsung, Apple sau smartphone Funda

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Depinde. Apple iphone 5 este mai prost decat Samsung galaxy s4 si tot asa. Recomand Samsung happy

| ady960 a răspuns (pentru Jipa95):

SANSUNG ii cel mai bun si eu am

| asddsa2009 a răspuns (pentru ady960):

Nu se vede ca ai "Sansung" laughing. Oricum, si Samsung si Apple se bazeaza pe mai multe chestii. Smart TV, Macbook, iPad, Smartphone. Cum a zis eStev. Depinde pentru ce il vrei.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Samsung si Apple sunt smartphone uri

| AndreeaRox a răspuns:

Samsung.

| stfnn a răspuns:

Depinde ce vrei de la acel telefon. Conteaza modelul nu firma.
Smartphone=telefon inteligent

| Danut1306 a răspuns:

Samsung.