| mia100خوبصورت a întrebat:

Care sunt cele mai ieftine si bune telefoane cu touchscreen sau cu tastatura qwerty?

Răspuns Câştigător
| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Heii! Pai eu iti recomand la capitolul touch screen asa: -Android (Samsung Galaxy Trend, S3, S3min)
-Windows Phone (fac poze foarte bune si au preturi acceptabile)
-iOS( doar 5c, 5s sau 4s- astea sunt cele mai bune dintre iphone-uri)
tastatura qwerty:- Nokia c3, Nokia Asha 303, Nokia asa 302, Nokia e 5)
sunt mai multe dar unul cu pret bun si care are si android si qwerty este acesta : http://www.cel.ro/......t-black-l/

9 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Pai incearca un Allview pentru ca sunt niste telefoane care functioneaza bine, nu vei avea probleme cu ele.
Si crede-ma, pentru ca am vazut foarte multe review-uri cu telefoane Allview, sunt foarte bune in ce priveste factorul calitate/pret big grin.

| cooldreams a răspuns:

Acum, mai ieftin nu inseamna neaparat mai bun. Depinde desigur ce inseamna pentru tine ieftin. Dupa mine, telefoane ieftine sunt
- tastatura: Samsung Galaxy Chat 357 (300-450), Nokia Asha (270-330), LG C195 (260), Huwaei G6600 (260)
- touchscreen: Samsung C3310 (270-280), Nokia C2-03 (300), LG T385 (315), Nokia Asha 305 (356-360)
- tastatura si touchscreen: Nokia 303 Asha (555)
PS: In paranteza am pus pretul orientativ in lei. Pretul e on-line.
PSS: Astea nu sunt smartphone-uri.

| Flynn2001 a răspuns:

Si ieftine si bune nu prea exista

| DjD3liric a răspuns:

Mah un touch cu android dar daca vr sa tina bateria si. restul qwerty iti dau si un exemplu Nokia e 71 am eu 71 si e bun

| ADITZA0708 a răspuns:

Nokia C3 cel mai bun Querty + multe alte facilitatii incarci poze pe FB, Chat, Jocuri extrem de multe...Cu TouchScrren daca vrei ceva cu Android Ia-ti un Samsung Galaxy Y(Young). Funda?

| RosszeJolie a răspuns:

Blackberry ♥

| Alex1234123 a răspuns:

Cu tastatura qwerty:
Daca nu ai pretentii la sistem de operare si camera ia Nokia c3 ca are si Wi-fi, sau Nokia Asha (sunt rezistente si bune in semnal)
BlackBarry sunt si ele pune, chiar cu o tenta mai avansate ca Nokia

Cu TouchScreen:
Samsung-urile sunt la putere
Galaxy NoteI, II, Galaxy S2, S3, S4, y chair si cele mini sunt bune

| ingeruldragutz a răspuns:

Smartphone

Samsung CorbyPlus B3410: tastatura qwerty glisanta, display touchscreen, mp3 bluetooth, camera foto: ideal pentru vorbit si chat

| PandaSan a răspuns:

Samsung