| VladutzVlz a întrebat:

Care sunt cele mai tari aplicatii android dau Funda de pe Google Play

Răspuns Câştigător
| KiDaAnDrEeA a răspuns:

Pai dintre jocuri ar fi Angry Gran Run, Pou, Turbo Raicing, Subway Surfer, Temple Run.Si dintre aplicatiile normale, ar fi CameraMX, cu aplicatia asta poti sa editezi pozele (ii f faina ti-o recomand). Astea is cele pe care le am eu. Intra pe google play si acolo gasesti multewinking

1 răspuns:
| Chupulix a răspuns:

Depinde ce cauti tu mai exact. Poti incerca jocuri gen Subway Surfer, Angry Birds, Temple Run, 4 images 1 word, Doors, sau aplicatii cum ar fi Mr. Number, ala cu pisica, lumanarea, tigara, Piano.