| MessAndOrder a întrebat:

Care sunt telefoanele cu cele mai bune camere foto in afara de IPhone?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un studiu arata faptul ca conteaza cand le faci, ziua telefoanele Samsung cica ar fi superioare iar noaptea astea iphone

https://www.idevice.ro/2016/09/15/iphone-7-poze-noaptea/

contra

https://www.idevice.ro/......a-noaptea/

un top
http://www.gadget.ro/......t-de-2015/

| untu a răspuns:

Huawei P9 Lite si Samsung Galaxy Camera! Conteaza calitatea pozelor care le face cu ele, nu si dupa numarul de megapixeli!

| Roxin a răspuns:

Salut!

Cine a spus ca iPhone deține cea mai buna camera?
Eu am si iPhone si Samsung. Pot spune ca S7 Edge are o camera muuuult mai buna ca iPhone.

Seara buna!

| userul7200 a răspuns:

Samsung corecteaza automat culorile ceea ce le face mai atragatoare, chiar daca ele nu coincid cu cele adevarate.

| DeeJayNo1 a răspuns:

Samsung galaxy S7 Edge

| kikikikikikikikilovs a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy J5, si face destul de bine poze.Are 13MP pe spate si pe fata 5. Poti incerca si Galaxy S5, S6, S7

| Thealexis a răspuns:

Cea mai buna camera foto e cea de la Huawei P9. Nu ma refer la varianta P9 Lite, ci la camera dubla de pe P9. Apoi camera de la Samsung S7, cea de la Samsung S6 si cea de la HTC M10. Pe testate.

| Spionasul007 a răspuns:

Htc one m 9 sau m 8 sunt cele mai clare poze si s7 edge cu focalizare fixa

| Rommeo a răspuns (pentru Spionasul007):

Htc m9 cine ti-a zis ca are o camera buna? Daca ai sa te uiti pe tot Youtube-ul la review-urile lui m9 la camera ai sa te dezunfli cand toti review-uei catalogheaza ca fiind cea mai proasta camera din toata seria one. M8-ul cu camera lui de 4 asazisi ultrapixeli este mult mai buna decat a m9-lui. M9 a fost un esec total la toate capitolele nu numai la camera.

| alinabogdan2781 a răspuns:

Shamsung Galaxy 7, 8, 9, 10

| Assassin10 a răspuns:

Sony Xperia Z