| Leeb17 a întrebat:

Care sunt telefoanele pe care se poate aplica Snapchat?
Ma intereseaza (cu detalii).
Vreau sa il instalez pe Samsung Young GT-B5512 dar are androidul 2.3.6. si pentru Snapchat trebuie un Android mai mare! Este un apk prin care se mareste androidul - as vrea sa stiu daca se gaseste pe internet?! sau ce propuneti?!
Va multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ai nevoie de minim Android 4.1.2 ca sa iti mearga snapchat.

Pe telefonul tau nu o sa iti mearga.

| Leeb17 explică (pentru Intruder19):

De aplicatia pentru extinderea androidului ce credeti?
Vreau sa o incerc dar nu stiu cu cat la suta extinde androidul daca e nevoie de minim 4.1.2 happy Multumesc!

| Intruder19 a răspuns (pentru Leeb17):

Nu exista asa ceva, doar instalarea unui firmware custom care e mai complicat de instalat. E nevoie de acces root, custom recovery si custom firmware.

| Leeb17 explică (pentru Intruder19):

Multumesc pentru feedback!
Stiti. mai multe informatii de unde se gaseste firmware custom si cine poate face custom recovery, acces root si custom firmware/ pret, detalii?happy