| Logan563 a întrebat:

Care telefon ar trebui sa-mi cumpar Huawei p 30 lite sau Samsung galaxy a50?

Răspuns Câştigător
| yonutu555 a răspuns:

Diferenta intre cele 2 este ca Huawei p30 litle are 128GB mem si Samsung are 64 dar asta se rezolva cu un card memorie care costa putin, la Samsung ai camerele mai bune, eu as recomanda Samsung plus ca Huawei e litle deci nu suna asa misto!

3 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Samsung forever!

| Cduncfujndf a răspuns:

Huawei p 30. Este mult mai bun...mai ales camera, este foarte bună. Și are mai mulți GB.

| Al3x998 a răspuns:

Samsung Galaxy A50 este mai performant.