| ionel27ro a întrebat:

Care telefon dintre cele doua credeti ca este mai bun:XIAOMI Redmi Note 9T 5G sau XIAOMI Redmi 9T?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Nu sunt bune.

9 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Du-te si bea cafea, ai nevoie!

Răspuns utilizator avertizat
| Den1sa a răspuns:

E acelasi telefon, nu exista nici o diferenta intre ele

| ionel27ro explică:

Multmesc frumos pentru ajutor, am renuntat la Xiaomi si am luat Motorola (G9 plus)

| rylandmoran26 a răspuns:

Salut am anazliat cele doua telefoane si vreau sa iti spun diferentele.Note-ul are o camera de 48 mp si 2160p(4k) iar cel simplu are o camera cu tot aceeasi mp dar 1080p(full hd), Note-ul vine cu un procesor ceva mai bun adica Dimensity 800U in schimb cel normal vine cu un Snapdragon 662 dintre aceste doua primul este mai bun.In schimb cel Note vine cu o baterie ceva mai mica fata de cel normal mai exact 5000 mAh fata de cei 6000 ai lui 9T simplu.Inca ceva de mentionat este faptul ca cel Note are un ecran ceva mai rezistent. Vorbind de aspect nu cred ca exista un raspuns corect la care este mai bun dar dupa parerea mea cel putin mi se pare o idee mai aspectos cel simplu, vorbind de video cel Note poate filma la o rezolutie de 4K 30 fps iar cel simplu poate doar 1080p 60 fps, parerea mea cel note este ceva mai bun la performanta din poate punctele de vedere aproape, pe scurt este ceva mai profesional, acum ramane la parerea ta la ce lucruri esti dispus sa renunti la unu in favoarea celuilalt, Salut!

| rylandmoran26 a răspuns:

Am uitat sa iti dau niste link-uri pentru pret, le gasesti aici!
Xiaomi Redmi Note 9T-https://www.emag.ro/......D2Q6WTMBM/

Xiaomi Redmi 9T-https://www.emag.ro/......DHTQNTMBM/

| mstefan27 a răspuns:

Este mai bun 9T 5G

| Taximetristulusilentrain a răspuns:

Redmi note sunt petarde toate