| Rosca_Mirela_1998 a întrebat:

Care telefon e mai bun Allview P5 mini sau P5 Alldro? Dau funda + vot!

5 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Buuuna.
Cel mai bun dintre cele 2 este Allview P5 mini.
Te pupicesc.
fundita, te implloooor?! happy

| Rosca_Mirela_1998 explică (pentru SimonaCristina):

Care e iferenta dintre ele? De ce e mai bun P5 mini?

| godfather1997 a răspuns:

Buna, P5 Alldro are specificatii tehnici mai bune decat P5 mini. Dat am auzis ca P5 Alldro ar fi cam instabil si se blocheaza. Acum tu alegi. Noroc

| Rosca_Mirela_1998 explică (pentru godfather1997):

Si deci ar fi bine sa-l iau pe P5 mini?

| godfather1997 a răspuns (pentru Rosca_Mirela_1998):

Daca vrei display mai mare si camera mai mare si mai performanta cumpara P5 alldro daca nu te deranjeaza ca se blocheaza uneori. Dar daca vrei o camera mai mica de 3 mpx si un display ceva mai mic dar care sa ruleze bine fara restartari sau blocari cumpara p5 mini. Decizia e a ta