| HDR10 a răspuns:

Salut. O comparatie minima :

Sony Xperia Z2 : Procesor 2.3 GHz, RAM 3 GB, Display 5.2 inch, Camera principala 20 MP, Camera secundara 2.2 MP

Samsung Galaxy S5 : Procesor 2.5 GHz, RAM 2 GB, Display 5.1 inch, Camera principala 16 MP, Camera secundara 2 MP

HTC ONE M8 : Procesor 2.3 GHz, RAM 2GB, Display 5 inch, Camera principala 4 MP, Camera secundara 5 MP

Mentionez ca toate 3 vin cu conexiune 4G, si mai sunt mici diferente la autonomia bateriei.

Cred ca te poti decide care il alegi in functie de optiunile dorite de tine.
Funda?

| addryanboss a răspuns (pentru HDR10):

Am vazut ca Sony nu face poze la 20Mp si S4 face poze mai bine
Cred ca o sa fie s5

1 răspuns: