| Apoel_Andrey_1996 a întrebat:

Care telefon e mai bun dintre Iphone 4 vs Samsung galaxy S 3? Si de ce? happy

12 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Fiecare e bun in felul lui, depinde ce-ti place

| wj a răspuns:

IPhone 4 sau 4S?

| Apoel_Andrey_1996 explică (pentru wj):

Iphone 4S, scuze am uitat s-a pus sus la intrebare happy

| wj a răspuns:

Http://versusio.com/en/samsung-galaxy-s3-vs-apple-iphone-5 Aici e o comparare dintre S3 si IPhone 5. Poti compara si cu IPhone 4 si ai motive pro pentru fiecare caracteristica dar pierde in foarte multe caracteristici fata de S3.

| DragosNebunu a răspuns (pentru wj):

Ok,cum zici tu, dar ai văzut un speed test? sa vezi cât de rapid merge iPhone spre deosebire de samsung.Sau drop test ai văzut? Degeaba au ei N rami si alte rasatura ca tot mai bine e optimizat ios

| Hikarie a răspuns:

Am si eu un iPhone 4 si sincera sa fiu mie imi place mult mai mult decat Samsung Galaxy S3. Chiar daca este destul de vechi ca sa zic asa imi place mult mai mult. Bine asta este doar o parere personala insa consider ca este mult mai de calitate decat Samsung Galaxy S3.
Plus de asta un iPhone4 lucreaza mult mai repede plus de asta este mult mai rezistent.

Pretul pentru un iPhone 4 nu este asa de mare asa ca daca vrei sa ai un telefon cu adevarat bun si sa poti face cu el tot ce iti doresti ti-l recomand cu cea mai mare placere.

| Grohotiș a răspuns:

Galaxy S3 este mult mai bun. Iphone 4 este destul de vechi deja.

| JustLife a răspuns:

Sal, cu siguranta S3, ma pricep la telefoane iti zic din experienta, mi-ar lua mult sa iti zic de ce, bft!

| aLLf0roNe a răspuns:

Samsung galaxy s3... pentru ca cei de la IPhhone au copiat tehnologia de la Samsung

| DragosNebunu a răspuns (pentru aLLf0roNe):

Au copiat pe naiba, caută pe net ca de fapt e invers-.-

| DragosNebunu a răspuns:

Nu se compara, pentru ca ip4 e din 2010 iar s3 e din 2012, dar daca ma intrebi asa iPhone 5(2012)e mai bun ca s3 care a apărut tot in 2012.Normalhappy

| LacryCool a răspuns:

Samsung Galaxy S3 este mult mai bun. Iphonul se strica foarte repede deoarece i se strica bateria foarte repede. happy