| anonim_4396 a întrebat:

Care telefon e mai bun dintre LG G2 şi Samsung Galaxy S4?

6 răspunsuri:
| AntonyJacob a răspuns:

Samsung galaxy S4.

| poateEU a răspuns (pentru AntonyJacob):

Daca nu stii nu raspunde! clar este LG g2 deoarece are un snapdragon 800 tactat la 2, 2 ghz, fata de s4 care are 1, 9 plus am vazut multe prezentari ale telefonului LG si toata lumea zice ca c cel mai bun, dar de asemenea ai pute lua in considerare si un LG Nexus 5

| heAdgN a răspuns:

LG G2 este mai bun.
Plus sunt mai rezistente la cazaturi etc.
Sie mai bun ca s4winking.

| CazacPentruMine a răspuns:

Cel mai bun este iphone 5S

| dantomescu78 a răspuns:

Eu unul recomand Galaxy S4.

Mi se pare unul dintre cele mai bune telefoane la ora actuala dar iti recomand sa arunci o privire si aici: http://bit.ly/1gBaldv peste parerile celor care l-au cumparat deja.

In plus, acum vad ca il gasesti la un pret promotional!

| AntonyJacob a răspuns (pentru poateEU):

Asta e parerea mea. daca nu iti convine, nu comenta!