| ursuroz2 a întrebat:

Care telefon e mai bun dupa parerea voastra: Sony xperia L sau Samsung galaxy fame?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mie-mi place Samsung-ul.

| ChrissD a răspuns:

Samsung galaxy fame este mai bun si cred ca este si mai dragut.

| OneReason a răspuns:

Samsung Galaxy'

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Sony xperia l deoarece are un procesor dual core si placa video Adreno 305 care il face sa se miste rapid. Dupa parerea mea ii mai bun Sony xperia l decat galaxy fame.

| MaxiEcho a răspuns:

Dupa experienta mea Samsung Galaxy are un Android 4.1 Jelly Berr.
E foarte fain si in plus merg foarte multe aplicatii pe el!
Sper ca te-am ajutat!
Funda te rog!

| MaxiEcho a răspuns:

Dupa experienta mea Samsung Galaxy are un Android 4.1 Jelly Berr.
E foarte fain si in plus merg foarte multe aplicatii pe el!
Sper ca te-am ajutat!
Funda te rog! laughing

| KenTuu a răspuns:

Sony Xperia L este superior din toate punctele de vedere, este mai mare, mai avansat, mai puternic in ceea ce priveste procesorul si ramii. Nu iti recomand Galaxy Fame.