| Anna0111 a întrebat:

Care telefon e mai bun/performant?
Samsung S2 Plus sau Samsung Trend Lite?

Răspuns Câştigător
| gpaul a răspuns:

Te-as sfatui sa nu te aventurezi cu Samsung Trend Lite. Am avut nesansa sa ma pacalesc cu asa un telefon si am regretat. S2 Plus este mai mult decat iti trebuie.

7 răspunsuri:
| imelenama a răspuns:

Samsung S2 Plus

| SpikeSpigel a răspuns:

S2 plus.

| edyboy a răspuns:

Samsung S2 Plus

| Bolinski a răspuns:

Din moment ce mi-am luat telefon recent si S2 Plus era printre optiuni, vreau sa intreb de ce tocmai doar cele 2 modele? Sunt multi pesti in balta, chiar si de la Samsung, daca nu vrei alt brand.

| SweetMinion a răspuns:

Samsung S2 Plus

| Anna0111 explică:

Multumesc pentru raspunsuri! Am pus aceasta intrebare pentru ca prietena mea are Trend Lite si eu S2 si ea zicea ca al ei e mai bun.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S2 Plus I9105, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......grefd4.php

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5213&idPhone2=5841

Toate cele bune.