| TooNight a întrebat:

Care telefon e mai bun: Samsung C 3300K sau LG T385?

Răspuns Câştigător
| Wesson a răspuns:

Samsung C 3300 K este mult mai performant eu sunt multumit de el, Samsung fiind firma Nr1. pe glob.

Ai incredere in telefonul acesta. Nu te va dezamagi.

| TooNight explică (pentru Wesson):

Il am deja, dar vreau sa-mi cumpar un Lg...
Lg-ul este din 2012 facut, si Samsungul ii in 2009 parca(ma refer la fabricatia telefonului, nu existenta marcii).Si eu sunt foarte multumita de el, si nu l-as prea schimba, dar nici nu refuz Lg-ul laughing
Multumesc pentru raspuns!

5 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, păi statistic vorbind LG T385 este mult mai bun, camera nu este una foarte performantă dar faţă de Samsung este ceva mai bună, este mai pătrăţos iar mie în general îmi plac telefoanele pătrăţoase nu rotunde iar meniul la LG este aşezat corespunzător şi te face mai fericit, sincer, concluzie finală LG...
O seară plăcută!

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Dupa parerea mea este mai bun Samsung LGT385.
O seara buna!

| TooNight explică (pentru Anonima264):

Stii ce-i pacat?
Ca n-am pus-o la "Trivia/Amuzante", pentru ca ti-as fi dat funda...sigh laughing.
O zii de la foarte bine-n sus sa ai! kiss

| Anonima264 a răspuns (pentru TooNight):

Multumesc!
O zii foarte buna si tie!