| katita a întrebat:

Care telefon e mai bun Samsung galaxy tren lite duos sau alwiew a5 duo? vreau sa-mi iau si nu stiu care merge mai bine. Astept pareri. Multumesc

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Allview A5 Duo, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmland.ro/compara/4727,4509

Toate cele bune.

| sickoffallthings a răspuns:

Eu am telefon de la Allview p5 alldro daca la acesta te referi, eu una il recomand chiar acum iti scriu de pe el.Deci pentru mine e ca un calculator, fac cam tot ce fac si pe pc.