| ocarstea a întrebat:

Care telefon e mai bun?

Răspuns Câştigător
| alex123456 a răspuns:

Toate

7 răspunsuri:
| xBro a răspuns:

Iphone 4s si 5, wave

| coco4000 a răspuns:

Cele din gama Samsung in special galaxy cam toate galaxy-urile sunt bune ace toate cele

| fgmijpb a răspuns:

HTC ONE este cel mai bun telefon din lume la ora actuală.

| ionutZzG30 a răspuns (pentru xBro):

Mda crede-ma ca 4s l-am scapat putin si s-a spart ecranul de la o cazatura mica si telefonul actual BlackBerry l-am trantit nu a fost cazatura mica si nici zgarietura sunt penale iphone si mai dai si bani pe asa ceva straight face

| stanly7 a răspuns:

Wow ce intrebare.

| liceu a răspuns:

Pai depinde. multe sunt bune.dar au unele si multe minusuri. de exemplu la cele cu tochscreen se poate strica repede. eu cred ca cele mai bune sunt cu tastatura qwerty.

| Annemari3 a răspuns:

Eu am un Iphone 4, il am de doi ani.
Sincer pana acum mi s-a stricat doar o data, din cauza mea.Mi s-a spart screen-ul dar l-am reparat. Pana sa mi-l cumpar aveam multe Samsung-uri, si niciunu mi-a durat mai mult de jumatate de an.
Apple, categoric.