| anonim_4396 a întrebat:

Care telefon este mai bun din toate punctele fe vedere dintre iPhone 5 si HTC one X?

Răspuns Câştigător
| IAOIADNAA a răspuns:

Clar HTC ONE X. Eu personal nu sunt un fan iPhone sunt extrem de fragile si chiar nu merita sa dai atatia bani pe un telefon care sa se sparga "daca-i dai un bobarnac" iti zic ca am prieteni carora li s-a intamplat

8 răspunsuri:
| Cascavalus a răspuns:

Logic ca HTC

| deny2013 a răspuns:

HTC one X e foarte bun!winking

| denysuka16 a răspuns:

Clar ca HTC ONE X

| Hieer a răspuns:

IPhone 5 thinking

| KodrutZ a răspuns (pentru IAOIADNAA):

Esti circotas si fanboy fara rost. Ambele telefoane au hibele si plusurile lor.

| NuAmNumeLOL a răspuns (pentru KodrutZ):

Sa mori tu?

| KodrutZ a răspuns (pentru NuAmNumeLOL):

Sa mori tu, raspunsul era pentru IAOIADNAA. iPhone-ul are destule hibe, dar a dat-o in fasole cu "extrem de fragile". Daca toti prietenii lui au clone ieftine si se sparg la un bobirnac, e alta poveste. Voila o comparatie - http://www.phonearena.com/....../7378,6967
P.S. Nu sint fan nimic, cel mai sanatos e ca atunci cind vrei sa compari ceva, sa compari specificatiile si serviciile pe care le cumperi, nu numele sau ce ai mai auzit pe la cunostinte.

| NuAmNumeLOL a răspuns (pentru KodrutZ):

No bine