| Erika120192 a întrebat:

Care telefon este mai bun dintre Samsung Galaxy Trend Plus și Samsung Galaxy Young?
Eu vreau să-mi cumpăr Samsung Galaxy Trend Plus mi se pare mai „frumos„, e mai mare ca Samsung Galaxy Young(nu vreau un telefon mic) și are și un preț bun.
Voi ce ziceți?

3 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Nici unul. Amandoua-s nasoale.

| KeepcalmandloveToto a răspuns:

Daca este vorba de pret, ai putea sa incerci ceva asemanator pretului lui Trend Plus, adica un S3 mini, care acum este la eMAG 561 ron.Eu zic ca e mai bun decat Trend Plus. Daca vrei neaparat unul din astea 2, atunci clar Samsung Galaxy Trend Plus. Numai bine!

| ChristineB a răspuns:

Samsung Galaxy Trend Plus e mai bun si cum ai zis si tu mai frumos.