| bellabel26tpu a întrebat:

Care telefon este mai bun? HTC desire 510 sau LG g2 mini?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cojocaru_Florentina_1999 a răspuns:

HTC desire 510

4 răspunsuri:
| anonim66231 a răspuns:

Lg g2 mini, este bun la camera decat HTC desire 510 cel puțin, este si mai interesant având in vedere ca are butoanele acelea in spate, deci..clar este mai bun cel puțin la aspect Lg g2 mini.

| Adina_Alin_1989 a răspuns:

Incearca un Iphone de la 4, 4s, 5..depinde de buget si ai sa vezi care este mai bun big grin

| Zedge a răspuns:

G2 Mini fara discutii, ecran mare si bun, luminos de calitate, se misca bine, hardware puternic, camera decenta, design unic, bateria te tine 3-4 zile folosire moderata, deci isi emrita toti banii si e si mai ieftin, nu vei fi dezamagit de achizitie.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G2 mini, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......melp43.php

Toate cele bune.