| Pirvu_Teodora_1997 a întrebat:

Care telefon este mai bun, iphone 5s sau S5?

13 răspunsuri:
| PaulNeagu a răspuns:

Dupa mine iPhone S5 este mai bun. Un prieten de-al meu mi se pare ca are.

| specialistu4all a răspuns:

Depinde pentru ce il vrei...

| Cosminel25 a răspuns:

Dadas fi

| onix33 a răspuns:

Eu iti recomand S5...am avut Iphone ani de zile si eram mare fana a brandului....pana m-am saturat de probleme cu semnalul, apoi mi-am luat S4 si mi-am dat seama ca este cu mult superior lui Iphone

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0c83j8.php

Toate cele bune.

| SweetMinion a răspuns:

IPhone S5

| Pirvu_Teodora_1997 explică (pentru PaulNeagu):

Cati ani te tine iphonul?

| Marian_Remus_1996 a răspuns:

Iphone 5s

| PaulNeagu a răspuns (pentru Pirvu_Teodora_1997):

Chiar nu stiu... prietenul meu il are de iarna trecuta. Si inca este foarte bun! Chiar daca l-a scapat si de la inaltime de 2-2, 5m

| Pirvu_Teodora_1997 explică (pentru PaulNeagu):

Deci e un telefon bun nu? Ce culoare este mai frumoasa?

| MskDesign a răspuns:

Cred ca aici parerile sunt impartite.Din punctul meu de vedere aleg samsungul.OS-ul android are o platforma foarte evoluata si foarte bogata in aplicatii care, cred, 50 % sunt gratuite.

| positivity a răspuns:

După părerea mea, Samsung Galaxy S5 este mult mai folositor decât Iphone 5S. Dar până la urmă, fiecare are dreptul la o părere.

| PaulNeagu a răspuns (pentru Pirvu_Teodora_1997):

Da, este un telefon foarte bun. Cred ca e frumos, pentru fete pe un albastru deschis sau un rosu. Al prietenului meu este negru (este baiat).