| Gurgiu a întrebat:

Care telefon este mai bun iphone 7 sau Samsung s8? Și sa specificați va rog?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

Samsung

| Mynameis93 a răspuns:

Samsung s8.Sunt multe lucruri care face marca aceasta mai presus, dar cel mai important, rezistă la frig? La baterie mă refer.

| dd17 a răspuns:

Iphone 7

| costinyo a răspuns:

In mare parte sunt ambele bune dar decizia finala tu trebuie sa o sti in functie de ce dispozitive ai mai folosit in trecut. Daca esti obisnuit cu Android si mai toata familia si prietenii tai au Android atunci iti recomand S8. Daca nu ai avut telefon niciodata si doresti sa iti iei unul din modelele acestea, atunci iti recomand iPhone pentru ca este mult mai intuitiv.