| Danny_Daniel_2001 a întrebat:

Care telefon este mai bun:Nokia Lumia 530 sau Cosmote Smart Xceed?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Galaxyy a răspuns:

Cosmote Smart Xceed deoarece camera de pe spate/fata e super iar jocurile merg bine in plus ca pe Nokia dureaza pana iti faci cont... Iar acum ii redus, Funda?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Cosmote Smart Xceed deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmland.ro/compara/4697,5131

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi pe Nokia Lumia 530, chiar daca aparent e mai slaba in specificatii. Nokia e o firma mai serioasa, iar calitatea este mai buna. Lasa firmele astea gen cosmote, meizu, yezz etc. FUNDA?