| NikoBogdan a întrebat:

Care telefon este mai bun Samsung Galaxy Ace/Iphone 4? O sa primesc un ace intr-o saptamana nou nout din Anglia si nu stiu sa-l schimb pe un Iphone 4 de pe okazii? Sau e mai bun? Va rog raspundeti-mi! Dau funda...

Răspuns Câştigător
| oBanană a răspuns:

Salut. Cu siguranță iPhone 4 e cu mult peste Samsung Galaxy Ace! iPhone are ecranul mult mai luminos hd, 512 mb Ram față de 278, cameră singulară, 1 Ghz față de 800 Mhz și se poate upgrada la IOS 7! Clar, ia-ți iPhone, nu vei regreta!
Ți-am pus link cu întreaga comparație a celor 2 telefoane: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3275&idPhone2=3724.

O zi frumoasă.

| NikoBogdan explică (pentru oBanană):

Multumesc frumos, dar ideea e ca ar trebui sa-l schimb...pt ca eu primesc ace dar nu stiu poate il schimb cu un iphone 4 second hand

| oBanană a răspuns (pentru NikoBogdan):

Tot e mai bun iPhone-ul! Am un prieten care are Ace si nu se compara cu iPhone-ul! Crede-ma.

3 răspunsuri:
| ady4322 a răspuns:

Iphone 4 ie mai bun, ruleza mai bine