| Lovepinkpupyou a întrebat:

Care telefon este mai bun : Samsung Galaxy S5 sau LG G3? Care e diferenta?

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Normal ca G3. Ecran mai mare, rezoluție mult mai buna, pixeli mai mulți, baterie mai mare, camere mai puternice și mai bune, și cea de pe față și de pe spate, led dual cu două tonuri de culoare. Plus ca are funcții gen Knock Code, Knock on.

4 răspunsuri:
| Necula_Silviu_2000 a răspuns:

S5 e mai bun..are procesor mai bun care il face mai rapid

| ThinkDifferent a răspuns:

Lg G3. S5 in afara ca este waterproof nu prea se deosebeste cu S4.

| Lovepinkpupyou explică (pentru AlexElektro1987):

Cred ca m.ai convins sa-mi iau G3.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G3 (32GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......tlkagl.php

Toate cele bune!