| Chivoiu_Emanuel_1993 a întrebat:

Care telefon este mai bun: Samsung S3 mini sau Samsung Galaxi Trend Light?

Răspuns Câştigător
| miuuuuxd a răspuns:

Fratele meu a avut Trend Light si nu pot sa spun ca e foarte bun, se blocheaza si se misca din ce in ce mai greu deci cred ca S3 mini e mai bun.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU există "Samsung Galaxi Trend Light" :))

Poate vrei să te referi la "Samsung Galaxy Trend Lite S7390", alias "Samsung Galaxy Fresh S7390" :)

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 Mini (I8190), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......grefd4.php

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S3 Mini e mult mai bun happy

| AliLina2 a răspuns:

Varianta A, clar! Am avut eu Trend si imi mergea de..imi disparea ecranul de fiecare data cand ma intorceam in meniul home..jocurile nu prea merg mai deloc..Numai daca vrei sa il iei pentru muzica si net.S3 Mini nu se compara cu Trend.

| CoaieGoale a răspuns:

Din cate stiu, trend light e mai bun