| Zumber a întrebat:

Care telefon imi recomanda-ti Orange pasadena sau Samsung galaxy mini 2?
Daca da, de ce?

Funda!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Mini 2 nu are nicun fel de camera secundara. Dar totusi e mai bun. Memorie mai mare si procesor mai bun. Adobe Flash (video clipuri).

3 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Clar galaxy mini 2!

De ce?

-Procesor mai mult decat modest de 800 Mhz. asta face ca orice aplicatie sa ruleze foarte bine
-512 ram
-Gps, iar astfel il poti folosi pe post de sistem de navigatie
-Ecran tactil cu fidelitate foarte buna
-Baterie foarte durabila

Iti recomand sa arunci si o privire aici: http://bit.ly/109Lc1x. Vei gasi parerile celor care l-au cumparat despre acest telefon si vei putea descoperi lucruri interesante. si chiar anumite defecte.

| Flavius2106 a răspuns:

Galaxy Mini II - clar!

| Andreea5erForever a răspuns:

Eu una zic Samsung Galaxy. Mi se pare chiar bun...e performant ..memorie interna mare...camera si pe fata si pe spate (S2). Sora mea are Samsung Galaxy si e smecher (prin asta nu vreau sa te oblig) Aceasta este parerea mea! happy