| mrdany27 a întrebat:

Care telefon sa aleg urmeaza sa imi schimb telefonul as dori sa stiu care credeti ca e mai bun dintre cele doua ca si firma imi place Samsung astept parerile voastre http://www.samsung.com/global/galaxys3/ http://www.htc.com/es/smartphones/htc-one/

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC HTC One, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......6_2141.php

Toate cele bune.

| Danzell a răspuns:

HTC ONE. S3 e cel mai mare mancator de curent.

Răspuns utilizator avertizat
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Pai iti voi spune cateva avantaje ale lor :

HTC One :
-de doua ori mai mult RAM
-un procesor mult mai bun si mai mare
-un design foarte frumos facut din materiale din calitate
-este foarte rezistent,am vazut un test pe internet in care unul dadea in el cu un ciocan ( nu dadea foarte tare,dar,totusi, sa iasa din acel test fara zgarieturi pe ecran e foarte bine )
-are un ecran cu o rezolutie mai mare si o densitate a pixelilor mai mare, cea mai mare in acest moment
-ai difuzoare de foarte buna calitate, dupa parerea mea cele mai buna difuzoare puse pe un telefon, se aud extraordinar de bine big grin
-are o camera mult mai buna, si DA este mai buna pentru ca nu are camera de 4 megapixeli si de 4 ultrapixeli
-are o camera frontala mai buna, cei de la HTC au tinut mereu sa se ocupe in special de camera frontala
-are o versiune de Android mai mare din start
-suporta 4G

Samsung Galaxy SIII:
-design-ul si materialele din care este facut, nu iti va aluneca din mana asa usor ca HTC-ul

Si cam atat!
PS:eu as opta pentru HTC pentru ca este mult mai bun big grin.

| mrdany27 explică (pentru MaxKiller911):

Multumesc mult o sa raman la HTC si mai tarziu o sa trec direct la s4 sa mai scada pretul tongue

| MaxKiller911 a răspuns (pentru mrdany27):

Mai bine astepti acum sa scada pretul si nu mai schimbi atatea telefoane si iti iei direct S4...parerea mea... big grin

| Vlad5631 a răspuns:

Htc one este um pic pic pic mai bun la performante dar mie personal ca design si impresie imi place mai mult s3

| mrdany27 explică:

Mersi la toti o sa raman pe HTC one iar mai tarziu o sa trec pe Samsung s4 cand mai scade ceva pretul