| KeNireM a întrebat:

Care ziceti ca e mai bun? Samsung Galaxy Note 3 sau S5?

Răspuns Câştigător
| qNesquik a răspuns:

Parerea mea este ca Samsung Galaxy S5 este mai bun uite aici o comparatie intre ele ca sa iti faci o decizie proprie :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6033&idPhone2=5665

Sper ca ti-am fost de ajutor.

4 răspunsuri:
| Mariusflo a răspuns:

Parerea mea este ca Note 3 este mai bun.

Procesorul este foarte bine optimizat pe acest telefon care se misca foarte bine. L-am vazut la un pret bun aici: http://bit.ly/1s3lWKK

| EchoDemon a răspuns:

Mie mi se pare ca aproape toate samsungurile sunt la fel laughing). Pai eu as Zice Note 3. Tu alegi ce vrei asta e sfatul meu.

| MidnightMemoriesMM a răspuns:

Galaxy Note 3. S5 nu e bun de nimic. Are o prietena si a avut probleme cu el de cand l-a cumparat. Si din cate stiu, mai multi se plang de el.
Am vazut ca daca il supui la mai multe socuri in acelasi timp explodeaza. Gasesti pe Youtube video happy

| DenimM a răspuns:

S5.e mult mai bun