| Ssssmokin a întrebat:

Care ziceti ca ii mai bun
Samsung galaxy s duos 2 s 7582 sau Samsung galaxy s duos s7562? M-am uitat si la preturi si nu este o diferenta mare.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S Duos 2 S7582, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......d5yknw.php

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Mai bine ai alege Samsung Galaxy S Duos 2 S7582 e mai nou si filmeaza mai bine in rest sunt exact la fel.

| anonimg a răspuns:

Imi pare mai bun Samsung Galaxy S Duos 2 S7582
Avantaje:
-suporta card pana la 64 GB
-are procesor dual-core
-filmeaza mai bine pentru ca are 720p@30fps
-e mai bun la bluetooth (are v4.0)

Dezavantaj:
-are radiatii putin mai mari fata de celalalt.
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5876&idPhone2=4883

| RazvanAndrei2001 a răspuns:

Http://www.jawal123.com/......os-2/en-us
Sper sa-ti fie de folos :))))