| 9988 a întrebat:

Carui judet apartine prefixul: 0373?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Prefixul 0373 apartine unui telefon fix din reteaua Vodafone si nu are judet.

| Catoiu_Veronica_1956 a răspuns (pentru Salontanul):

Doresc mai multe informati pana descoperim cine este titularul

| Salontanul a răspuns (pentru Catoiu_Veronica_1956):

N-am inteles! Ce informatii mai doriti? Nu va poate ajuta nimeni. La Vodafone daca sunati nu vor da informatii. O singura chestie o puteti face. Daca va suna si profereaza amenintari, injurii sau suna la ore nepotrivite puteti sa depuneti o plangere la politie cu rezervarea dreptului da a-l da in judecata. O hotarare judecatoreasca poate da unda verde descoperirii faptasului. Amenintarea, santajul si hartuirea sunt incriminate de codul penal.