| anonymus08 a întrebat:

Cat ar costa touchul si display-ul la Sony xperia j la un service gsm?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Un display + touchscreen original te costă în jur de 150-200 lei, vezi linkul :
http://www.shopmania.ro/shopping?q=Display+Sony+Xperia+J+Original

http://www.shopmania.ro/shopping?q=touchscreen+Sony+Xperia+J+Original

Iar manopera te mai costă în jur de 100 lei...
Deci, per total, te costă cam 250-300 lei :(

Toate cele bune.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Costa in jur de 50-150 de lei la un service.

| AlexElektro1987 a răspuns:

2 milioane maxim. Dar daca nu ai atatia bani, mai bine vinde-l. Iar daca te gandesti sa le schimbi, cumpara-ti tu de pe internet, nu ii lasa pe ei sa faca comanda, pentru ca ei o sa caute pe internet cele mai ieftine piese si o sa iti ceara dublu fata de cat costa ele.

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

3 milioane-2 milioane mai bine il vinzi ca poate il repari si dupa iar ai probleme!

| jmekerufm a răspuns:

Pa mine m-a costat 1000 euro

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru jmekerufm):

Ce 1000 de euro, poate 100 de euro vrei sa zici. Si nici macar 100 de euro nu costa.