| Samsung112 a întrebat:

Cat ar trebui sa tina bateria unui Samsung galaxy s2 cu android 4.0.4 navigand in continuu pe net?

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

La o baterie de numai:
Li-Ion 1650 mAh battery
si in functie de ce faci pe net (conexiune wirelles/cablu cu PC-ul/descarcari/folosire audio(casti/difuzor)Volum sunet/aplicatii/)
Timpul poate ajunge la doar 1-1/2 ore.
Dar daca inchizi celelalte aplicatii de care nu ai nevoie poate ajunge pana la 3-4 ore cu bateria incarcata full. Poti cumpara o baterie/acumulator mai mare.

| BlueViP a răspuns:

1-2 ore. Mai mult nu cred

| Rtruth a răspuns:

Aproxsimativ o ora daca e performant si intri pe jocuri care nu sunt 3D.