| anonim_4396 a întrebat:

Cat as putea sa primeasc pe un Allview p5 cu flappy birds instalat. Sau daca cineva vrea sa il cumpere. Funda

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Serios?! Ala e o "panarama" de joc, faptul ca ai flappy bird pe telefon nu iti creste valoarea telefonului.

Chiar daca a fost scos din playstore gasesti flappy bird pe net sa il instalezi.

Presupun ca ai vazut telefoane cu flappy bird la +1000 $. Nimeni sanatos la cap nu ar da atatia bani pe un telefon doar pentru un joc.

Ca sa iti raspund la intrebare, daca telefonul este in stare buna (9/10) primesti 500 lei.

| Starla14 a răspuns (pentru Intruder19):

Tu deci eu am dat 800 pe telefon, starea lui este 10 din 10 si macar 700 pot primi?