| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa o cartela de Vodafone? Si achizitionata de unde (Vodafone, supermarket, kiosk etc)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paii o cartela costa in jur de 25-0 de lei daca vrei 5 euro. Eu iti recomand sa iti iei de 5 euro ca ai multe minute si mesajewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paii o cartela costa in jur de 25-30 de lei daca vrei 5 euro. Eu iti recomand sa iti iei de 5 euro ca ai multe minute si mesajewinking.

| gmxromania78 a răspuns:

Salut!
O cartela Vodafone costa in jur de 31-0 lei in functie daca vrei cu credit euro sau fara.

| TheDifference a răspuns:

30 sau chiar mai putin. nu conteaza de unde o cumperi