| anonim_4396 a întrebat:

Cât costă o decodare a unui telefon Samsung Galaxy a10?
I-am pus parolă, nu l-am mai folosit de un an și nu mai știu parola.

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

Închizi telefonul, aștepți câteva secunde, apoi ții apăsat pe butonul de power și pe cel de volume up în același timp. Când logo-ul apare (acela cu Samsung Galaxy A10 în cazul tău) eliberezi butonul de power și ții apăsat doar pe cel de volume up. Apoi ar trebui să îți apară un meniu cu anumite funcții pe care îl controlezi tot din butoanele de volum, cel de power fiind un fel de enter. De acolo cred că te descurci, îți va apărea ceva de genul "wipe data".

8 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Faci un reset din fabrică din butoane și te conectezi cu contul Google pe care ți-l va cere obligatoriu după resetare. Eventual, dacă nu mai știi contul de Google, se poate face bypass și tot nu plătești. happy

| anonim_4396 explică (pentru literallythesamebruh):

Cum fac resetarea din butoane?
Please, help!

| anonim_4396 explică (pentru literallythesamebruh):

Nu-mi merge. Zice că trebuie să introduc parola (pe care am uitat-o) pentru a închide telefonul.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Inchide telefonul fortat apasand tasta de volum si butonul oprit simultan timp de 10 secunde.

| literallythesamebruh a răspuns (pentru anonim_4396):

Ții apăsat oricum chiar dacă îți spune că trebuie să introduci parola.

| anonim_4396 explică (pentru literallythesamebruh):

Am rezolvat. happy

| literallythesamebruh a răspuns (pentru anonim_4396):

Închizi telefonul, aștepți câteva secunde, apoi ții apăsat pe butonul de power și pe cel de volume up în același timp. Când logo-ul apare (acela cu Samsung Galaxy A10 în cazul tău) eliberezi butonul de power și ții apăsat doar pe cel de volume up. Apoi ar trebui să îți apară un meniu cu anumite funcții pe care îl controlezi tot din butoanele de volum, cel de power fiind un fel de enter. De acolo cred că te descurci, îți va apărea ceva de genul "wipe data".

| RaduRobertRO a răspuns:

Dacă găsești unde maxim 50 de lei.

| Palorma a răspuns:

Eu am dat 100 de lei acum 4 anisad.
Dar există multe tutoriale pe YouTube. Nu strica sa încerci